Neúspěšné Léto 2015

29. září 2015 v 1:14 | Naivistka |  Přítomnost
Hola hola zdravím a současně přeji dobrou a ničím nerušenou nedělní noc.
Za prvé, stydím se, že poslední článek byl mou osobou napsán v únoru, jak jsem si právě se studem přečetla.
Je strašné jak rychle ten čas letí.
Od dubna jsem absolvovala svou Maturitu, kterou jsem naštěstí zvládla na poprvé, dále první přijímačky na výšku, které tak vesele nedopadly, na můj vysněný obor mi chybělo krutých 6 bodů, ale nedalo se nic dělat, ani odvolání nezabralo, takže jsem podstoupila ještě jedny přijímačky (už úspěšně) na druhý obor, který je můj pokračovitelem předešlého maturitního což je Ekonomka.
Teď už, ale k létu a událostem, které se od posledního shledání zde konaly.

Koncem května jsem zažila takové kraťoučké zalíbení v jednom klukovi, jehož jména začíná na T.
Mohla za to má nejlepší kamarádka Kejt, která ví, jak dlouho jsem sama a tak nějak udělala něco, nad čím v tu chvíli ani moc neuvažovala.
Chtěla zařídit, že s ním půjdu na rande.
My se vlastně s T. viděli jednou už v únoru na koncertě, kde jsem byla kvůli P. (Dospělák a puberťačka)
a Kejt se s ním vídala častěji a byla to řekněme taková zkouška, hra, vtip, že nás dá dohromady, ne přímo, ale abych s ním někam šla a použila na to fintu, kdy mi o něm začala psát, že se na mě pořád ptá, že by mě chtěl víc poznat (dál to znáte). Poté se konala jedna zahradní grilovačka, na které jsme se spolu začali více bavit a on se mi začal líbit.
Nebylo v tom nic víc, ale říkala jsem si, že by se možná na mě konečně usmálo malinké štěstíčko a já někoho nového poznala, kdy by to nebylo jen jednostranné.
Párkrát jsme si napsali, ale v den mých narozenin jsem se dozvěděla to podstatné, o co celou dobu šlo.
Jak trapně jsem se cítila, určitě chápete.
Na druhou stranu jsme se díky tomuhle trapasu víc poznali jako kamarádi.

Už to byla dluhá doba, kdy jsem se žádným klukem nic neměla, proto jsem po 4 měsících přijala nabídku od jednoho známého kluka, kterého jsem už znala z jednoho menšího úletu na diskotéce (o které budu za chvíli taky mluvit) před třemi lety, že s ním půjdu ven.
Už podle toho, jak psal, abychom se šli projít někam k rybníku, mi bylo jasné, o co mu půjde, ale i tak jsem souhlasila.
Nelíbil se mi, nepřitahoval, ani bych za jiných okolností s ním vůbec nic neměla, ale souhlasila jsem.
Ten první venek po těch třech letech nebyl ničím zvláštní, nic se nestalo, protože venku samo o sobě to stojí za houby, což znamenalo pouze trapný pokus.
Před měsícem jsme se domluvili na druhém pokusu, ale už teda v bytě jeho bratra, kde vše vyšlo podle plánu, ale nadšená jsem z celého zážitku nebyla.
Je opravdu pravda, že bez citu a lásky je to jen sex. Ubohý sex. Nucený akt bez prožitku.
Odcházela jsem domů s výčitkami, naštvaná, proč jsem byla zase tak blbá a udělala to.

4. Září se konala po třech letech, kdy byl můj nejnavštěvovanější a ze všech klubů nejoblibenější zavřený, zahájovací párty, na které jsem po takové době nemohla a nechtěla chybět.
Záleží mi na tom místě, protože to pro mě nebyl jen obyčejný klub, ale místo, kam jsme společně s dalšími hodně dobrými přáteli a nejlepší kamarádkou ze základní školy chodily každý víkend.
Od 14 let, kdy jsme tam začínaly chodit tajně s výmluvou, že samozřejmě každá spí u té druhé :D až do 17, kdy se klub zavřel a celou dobu se rekonstruoval.
Všechny zážitky a okamžiky ve stovkách víkendů, večerů, jsou zaryté v mém srdci hodně hluboko, po třech letech tam být, vidět se s některými dobře známými ze starých dob našeho klubu bylo nostalgické.
Na první pohled jsem byla unešená barmanem, který nás přišel k naší sedačce obsloužit.
Byl mi okamžitě povědomý, nemohla jsem z něj pustit oči.
Jeho chůze, tvář, oči,úsměv, pohyby těla, věděla jsem, komu je tak podobný.
Kamarádovi a vlastně mé dětské a pubertální lásce z chalupy, na které jsem strávila od malička každičké úžasné léto.
Pokaždé, když jsem se na něj podívala, viděla jsem v něm Martínka (později Matesa) jak jsme mu začali říkat.
Tohle nebylo jediné, co mě tolik překvapilo.
Já ho znala i tak!!!
Až kamarádka mě na něj upozornila, jestli ví, kdo to je.
Nejprve jsem se lekla, že si všimla, jak na něj celý večer hledím, ale byla v tom jiná věc.
Tajný pohledný barman chodil na naší společnou základku.
Začalo mi to v hlavě dávat dohromady.
Vzpomínala jsem na třídy, které jsem znala a v tu chvíli ve mně hrklo, do jaké třídy chodil.
Šlo totiž o to, že do té třídy chodil jeden člověk, kterýmu vlastně můžu děkovat za to, že mě naučil v mých dvanácti letech se úlně poprvé líbat (opravdová velká pusa s první klukem vůbec).
Náš kamarádský vztah založený na líbání dopadnul docela špatně po jedné zkušenosti (o tom článek jindy v Minulosti), ale byl jeho spolužák a to mě vyděsilo nejvíc.
Nevěděla jsem, jestli si mě vůbec pamatuje, nebo jsem mu narozdíl od něj, nepřišla ani trochu povědomá.

Každý pátek tam je.
Každý pátek se nám stalo něco vtipného, kdy jsme se oba tomu zasmáli.
Poprvé: Seděli jsme na jedné sedačce, když přišel přímo ke mně s tím, že tam můžeme sedět jen do 22:30, jelikož tam je rezervace.
Vzala jsem si do ruky svůj mobil a s úsměvem mu ukázala displej, kde právě stálo 22:31, usmál se a jen tak prohodil, ať počkáme, že nám nějaké místo určitě sežene.
Věřte mi, já nejsem holka, která by uměla s klukama flirtovat, nebo je prostě balit.
O chvilku později, když jsme úspěšně seděly s holkama na jiné sedačce si k nám na druhou stranu přisedl dva mladíci se slečnou, když zrovna můj hezounek proběhnul kolem, jeden z nich na něho zavolal jeho jménem A.
Okamžitě jsem zpozornila, když se začali zdravit, objednali si nějaké pití a já měla hned lepší náladu, že vím jeho jméno, jenom mi pořád vrtalo hlavou jeho příjmení, byla jsem si jistá, že ho znám, ale vzpomenout si na něj.
Další vtipná věc se stala hned, jak přišel s tácem s objednanými nápoji, napsal si všechno na lístek a začal po kapsách hledat svůj mobil, ale nedařilo se mu.
Najednou vytáhnul ze zadní kapsy normální velkou kancelářskou kalkulačku, kterou položil na stůl a já se spontánně rozesmála, že to nešlo přeslechnout.
A. se trošku stydlivě na mě usmál a prohodil rukama, jako že za to nemůže, tak co má dělat.
Bylo mi ho upřímně líto.
Další pátek nás opět obsluhoval a já se mohla dívat na to, jak mu to sluší, jak je roztomile krásný.
Jednou přišel, já si objednala svůj drink, přišel s ním a já mu dala do ruky sto korunu, vzal barmanskou peněženku nahnul se ke mně a se smíchem začal vyhrabávat všechny drobásky, které tam měl.
Byly to samé koruny,dvou koruny a jediná pětikoruna :D
Opět jsem se nemohla udržet při pohledu, jak se chudák snaží spočítat 40 Kč, aby mi vrátil.
Pak jsem se začala červenat já když jsem mu nastavila moje malinké dlaně, do kterých mi tu hrst drobných dal.
Komedie prostě :D
Další věc se stala, když později opět přišel s objednanýma drinkama, řekl částku, dala jsem mu zaokrouhleně navíc, ale jakmile odešel, bylo nám s kamarádkou podezřelé, že jsme platily 108 Kč, po spočítání nám vyšlo 103, ale jenom jsem se tomu usmála,stejně bych mu dala navíc, ale nečekala jsem, že on sám si to bude pamatovat.
Potom jsem šla totiž sama za ním k baru, kde zrovna stál sám a objednala opět to samé, čekala jsem až to napíše na plazmovku, vyjel papírek, on se na něj kouknoul, pak na mě a s úsměvem pronesl: ,,Tak jsem zjistil, že neumím počítat, před chvilkou jsem Vás zkasíroval 108 místo 103 že." ,,To je v pohodě." ,,Tak já Vám to aspoň donesu tam za to."
Odcházela jsem překvapená, že si fakt pamatuje, kolik půl hodiny před tím spočítal, když toho má tolik a to jeho vykání!
Okamžitě bych mu řekla, ať toho nechá, ale mít tu odvahu začít s ním mluvit taky o něčem jiným než je objednávka a vracení peněz :D
Hned ten první večer jsem doma zadala jeho jméno do vyhledavače a heleme se hned první profil byl jeho.
Ale jestli jsem si ho přidala, to ani náhodou, ale ve vyhledavači zůstává pořád na prvním místě,protože aspoň na ty fotky se můžu chodit dívat a on o tom nemá ani naštěstí ani tušení :D.

Naposled se vrátím k beznadějnému případu, kdy jsem ulítla s nezajímavým klukem, který mě v posteli víc nudil, než abych si to užívala.
V sobotu jsme s kamarádkou a kamarádem byly na bowlingu v tom klubu, kde můžu vidět A., ale ten tam tentokrát nebyl (už vím, že tam je právě jenom v pátky hehe)
Mrzelo mě, že tam tentokrát není, popíjeli jsme opět drinky a já tu noc shodou okolností měla celý byt jenom pro sebe a nechtěla jsem s alkoholem v krvi jít domů sama.
Rozhodla jsem se zkusit to a po asi měsíci napsat zoufalému, jestli nechce ke mně.
Napsal, že je v jiném městě, takže nemůže.
Domů jsem nakonec šla sama, sama ve své posteli usínala nad ránem.
Jenže včera to byl on, kdo v 11 večer napsal.
Sama doma jsem už nebyla, ale nějaká chuť udělat něco potaji mě lákala mu odpovědět, ať přijede.
Mamka se sestrou spaly, já si potichoučku dopřála rychlou sprchu, plán v hlavě už předem jasný.
Stačilo mi hlavně tajně a nenápadně zmizet z bytu, co nejtišší odemykání před půl nocí je vážně samo o sobě vzrůšo :D
V kabelce už jsem měla schované klíče od sklepa a od druhé tajné místnosti, což byla naše sušárka.
Věděla jsem, že by tam měl být takový starší gauč, když se konaly různé opilecké akce pro nás nájemníky a takhle v noci si tam užít..
Přišli jsme dolů, odemkla jsem vstupní dveře od sklepu a pak od sušárky, ale gauč tam už nebyl.
Problém jsme vyřešili jednoduše, na zem položili naše mikiny a s napjatou vzrušeností se začali líbat a svlékat se.
Sedla jsem si na něj a nechala se líbat, dokud mě nepoložil na zem a nezačal dále svlékat.
Začalo se mi líbit jeho dráždění rukou a poté svou pusou, všude tma a to dobrodružství bylo zajímavé, vzrušovalo mě to najednou mnohem víc než jen tak ležet v posteli a bez ničeho koukat na něj s opovžením.
Když jsem mu povolila, že už může do mě vstoupit, učinil tak.
Chvilkama jsem cítila menší bolest, čím víc se snažil tlačit do mě svým penisem, ale neměla jsem chuť mu něco říkat, snažila jsem se soustředit na svůj prožitek, který přišel už po pár minutách, ale i on spokojeně skončil ve stejnou chvíli.
Bylo to krátké, ale tentokrát jsem měla měla lepší náladu než po stejném dlouhém zážitky u jeho bráchy doma.
Rychle jsme se oblékli, tak dvě minuty netrpělivě čekali za dveřma, protože je to nepochopitelné, ale někdo takhle v noci opravdu šel do protějšího sklepa a zažít trapas, že nějaký člověk nás uvidí jsem riskovat nechtěla.
Naštěstí naše kroky neslyšel a jakmile jsme šlyšeli kroky na schodech, mohla jsem odemknout dveře, otevřít nezamčené mříže (bála jsem se, že si ten dotyčný všimne, že nejsou zamčené, jenom přivřené, ale nestalo se naštěstí tak)
rychle po sobě zavřít, vše zamknout a vyběhnout ven ze vchodu.
Rozloučili jsme se obyčejným čau a já jela zpátky výtahem domů.
Celá půl hodina a něco navíc mi prošla v pohodě, mamku jsem nevzbudila,nemusela jsem vysvětlovat, proč se o půl 1 ráno vracím od někuď, když jsem byla celý večer doma a se smíchem mohla zalézt ve své noční košilce se zebrou pod peřinu, abych si všimla smsky od něj, kde stálo: ,,Promin, tohle bylo naposled." Přišlo mi to ještě víc vtipné.
V tu chvíli mi to bylo jedno, svůj účel to splnilo.
Naopak největší chuť po tomhle zážitku jsem dostala na to, vzít si do postele noťas a začít Vám o všem psát.
Psala jsem až dokud jsem někdy kolem třetí hodiny nepadla únavou, ale dneska bych neusla bez dokončení, takže konec všech mých myšlenek je tady.
Tentokrát nedovolím, abych se ke psaní dostala za další 4 měsíce.
Mám pocit a takové tušení, že o A. budu určitě ještě psát :)

Dobrou noc, xoxo Vecne Zamilovana Naivistka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Infinity Infinity | Web | 30. září 2015 v 18:46 | Reagovat

Já miluju tvoje články, jsem ráda, že se vracíš k psaní! :-)
Je škoda, že jsi vůbec ztrácela čas s tím blbečkem, který ti pak napsal i tu ubohou sms, ale bylo to jen odreagování, takže bych si z toho být tebou nic nedělala, což si očividně neděláš a to je dobře!
Já doufám, že s A. budeš mít nějaké nové zážitky, o kterých se tu brzy dočtu, protože je poznat, že tě opravdu okouzlil a ty ho máš plnou hlavu. :-) Moc držím palečky!

2 vecne-zamilovana-naivistka vecne-zamilovana-naivistka | Web | 1. října 2015 v 23:37 | Reagovat

[1]: Děkuji, děkuji :)

3 Dreamer Dreamer | Web | 7. října 2015 v 14:53 | Reagovat

Zrovna včera se se mnou rozešel přítel. Věřila jsem, že nám to vydrží dlouho. On to ale už tak necítil. Taky jsem naivně věřící, že byl ten pravý. :/

4 vecne-zamilovana-naivistka vecne-zamilovana-naivistka | Web | 7. října 2015 v 19:10 | Reagovat

[3]: To mě moc mrzí :( Pokud máš potřebu o tom mluvit dostat to ze sebe klidně piš vše co máš ted na srdci..:)

5 Tessa Error Tessa Error | E-mail | Web | 8. listopadu 2015 v 18:09 | Reagovat

Ten chlapík z baru vyzerá zaujímavo :) A ako - wow nočný tajný sex :D Adventure :D

6 vecne-zamilovana-naivistika vecne-zamilovana-naivistika | 10. listopadu 2015 v 17:14 | Reagovat

[5]: No dobrodružství to bylo, když jsme skončili a chtěli jsme ze sklepa odejít, když jsme slyšeli na chodbě u protějších mříž klíče a já si v tu chvíli říkala sakra kdo teď v 1 ráno jde do sklepa jako :D Naštěstí ten někdo hned odešel a my mohli taky nenapádně zmizet :D

7 Tessa Error Tessa Error | E-mail | Web | 14. listopadu 2015 v 16:09 | Reagovat

[6]: No, mňa by asi porazilo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Vzhled vytvořila www.raina.blog.cz | Všechna práva vyhrazena.