Pekelný zákaz

20. ledna 2015 v 20:22 | Naivistka |  Přítomnost
Stalo se Vám někdy, že jste se o někom bavili a tu noc, jako by se Vaše karma zbláznila, vše si pomotala podle sebe a pak Vám to pekelně vrátila ve snu?
Tento článek souvisí velmi s tím předešlým (Vánoční zvraty), protože budu psát opět o tajemné osobě.
A snu o něm.

S mou druhou nejlepší kamarádkou s I. jsme si probíraly mé horoskopy na rok 2015.
Ráda si čtu, co mě třeba čeká a nemine, na co si dávat pozor, co mě potěší, některé se někdy i naplnily, takže jim tak na půl věřím.
V jednom horoskopu na rok 2015 stála tyto kouzelná slova: ,, Za spoluúčasti hřejivé Venuše máte hned v únoru možnost rozšířit své vědomí prožitím něčeho krásného.
Vaše první měsíce roku jsou měsíci energie příznivé pro lásku a Venuše s Marsem dávají příslib rozsvícení světlého bodu naděje. Pokud už dlouho hledáte vysněný protějšek, máte obrovskou šanci seznámit se s okouzlující a jemnou bytostí pravděpodobně přicházející do vašeho okolí z větší dálky."
Znervóznělo mě hlavně to slovíčko v únoru, protože vím, s kým se mám začátkem února vidět, ale před nejlepší kamarádkou jsem vtipkovala, jak právě tito dva (tajemný a jeho nejlepší kamarád) jsou bezpeční, protože tam vážně nic nehrozí.
Já to myslela vážně, nelhala jsem, vím, že nic nehrozí, tak mi proč mi sakra v noci vstoupil do mého snu.
Seděly jsme s mou drahou přítelkyní v našem podniku, kde se schází s námi často i oni dva.
Povídaly jsme siu našeho stolu jen my dvě, když se objevil tajemný a s noblesou nakráčel až k nám, pozdravili jsme se obyčejným objetím a s kamarádskou pusou na rty.
Poté si sednul vedle mě (stejně, jako v minulém články, kdy to bylo reálné) a povídali jsme si všichni, smáli se a popíjeli.
Během pár minut jsme očima brouzdili po sobě, hledali ve svých očích nějaký náznak, jeho ruka mě hladila potaji po zádech a já citila vnitřní nádech romantiky.
Jakmile se stalo, že na dvě minuty odešel od stolu, kamarádka se na mě s úsměvem dívala, jaoby čekala, že něco přiznám, ale nebylo co.
Vše prokoukla a s rozzářenýma očima konstatovala, jak jsem slepá a blbá a hluchá, když nevidím a neslyším, jak se chová a jak mě celou dobu drží rukou kolem pasu.
A co ta pusa na začátku, to byla určitě jen kamarádská, jasně, to ať si povídám venku veverkám.
Hlasitě jsem namítala, že opravdu nic víc než kamarádi nejsme a nikdy nebudeme, když se tajemný zrovna vracel a poslední slova zaslechnul.
,,O čem, že se bavíte? Jaká kamaradská pusa?"
,,Nic, jenom vysvětluju I., že ta pusa byla jen kamarádská."
,,Aha, kamarádská? A tohle je taky kamarádské?"
Naklonil se tváři ke mně a jemně, něžně začal líbat.
Po nádherném polibku jsem neměla slov a chtěla se za každou cenu bránit, zuby nehty, že jsme jen kamarádi.

Když jsem se dopoledne probudila, měla jsem pocit, že se mi ten sen vracel snad dvacetkrát pořád dokola, až do probuzení.
Neustále jsem viděla jeho tvář přímo u mé a jeho pronikavé oči v mých.
Nechtěla jsem vůbec nic dělat, neměla jsem na nic sílu, myšlenky se pořád vracely k nočnímu opakovanému snu a jediné, co mi pomáhalo bylo soustředit se na učení a ani to nebylo dlouhotrvající.
Večer jsem musela se snem ven.
I. jsem musela trošku pozměnit celou situaci, několikrát vyřkla s naštváním, jak nechápu, proč se mi tohle zdálo, nemyslím na něj, nikdy na něj nemyslela, beru ho vážně jen, jako kamaráda a nikdy v životě by se mi nikdy nelíbil.
Pravda se ukrytým tajemstvím, které nikdy nenapíšu, ani nevyslovím nahlas.
I. pochopila, že takové sny bývají, když jsme ten večer mluvily o mém horoskopu a o tom, jak budu s ním a s jeho kamarádem.
Nemám na to myslet a sen se už opakovat určitě nebude.
Ano, o to se snažím celé odpoledne, kdykoliv se před očima zobrazila jeho tvář a kousek snu, málem jsem se začala mlátit o zeď, abych na ten sen okamžitě zapomněla, nic se nestalo, žádný sen se nekonal, o žádném nemám ani tušení.
Horoskopy pro jistotu nebudu číst dřív, než ten týden, nebo měsíc uteče, protože druhý horokop mířený právě jen na měsíc únor mě děsil stejně, jako ten původní na rok 2015: ,,Pravděpodobně si budete chtít získat jeho či její srdce zpět přehnanou aktivitou a upozorňováním na své kvality. Bohužel tato strategie se mine účinkem. Raději se věnujte svým koníčkům. A partner až bude chtít, tak za vámi přijde sám. A vy se pokuste důvěřovat osudu, a berte fakt, že přijde, jako hotovou věc.
Já ničí srdce nechci, dobře chci, ale ne jeho! Nechci ho kontaktovat, nepíšu mu, neozývám se mu a dokuď se neuvidíme za několik dní, ani neozvu, ale není to tím, že bych čekala, že se uvidíme a něco se přihodí.
Objeví se náhodou známá fotka, kde sedí těsně vedle něj krásná blonďatá dívka opřená o jeho rameno, s největší pravděpodobné jeho přítelkyně a já to beru, jako terapii.
Přitvrdím se v tom, že si zakazuju koukat na jeho fotky, když mě pronásleduje v chatu jeho kolonka s fotkou, že je on-line ignoruju to, nevím o ničem.
Mám vnitřní zákaz na něj jen pomyslet, žádné zamilované představy, žádné sny o něm.
Je kamarád, který je kamarádem už za měsíc to bude právě rok a ním zůstane další rok, doufám, protože, jako za kamaráda jsem za něj vděčná, že se začal vůbec bavit a být hodný a chtít spolupráci právě ode mě.
Když vlastně se trochu svou vysokou mužnou postavou a blonďatýma vlasama podobá Kenovi, jsem ráda, že má svou Barbie a zákaz mě chrání iluzovat o něčem, co by nebylo nikdy možné a proto o tom už nechci ani psát.
Věřím vnitřně, že až se za pár dní uvidíme, bude to naprosto normální kamarádské setkání, jako po celých předešlých měsících, co se známe.
Budeme se bavit společně i s našim druhým bláznivým kamarádem, smát se vtípkům a já už budu vědět, že to byla pouhá mlha, která mě na chvíli oslepila, ale už se tomu budu jenom smát, tomu, k čemu nemám už co říct ani napsat.
Děkuji za mé psychicky citové vylíčení mých myšlenek,
xoxo brzy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 userka userka | E-mail | Web | 20. ledna 2015 v 21:01 | Reagovat

Co je tak špatnýho na pouhym snu? Proč si ho prostě nevychutnáš? Je to jenom sen.

2 vecne-zamilovana-naivistka vecne-zamilovana-naivistka | Web | 20. ledna 2015 v 22:36 | Reagovat

[1]: Protože by mi ten sen mohl způsobit myšlenky, které nechci, které nesmím mít, prostě ne o něm..

3 userka userka | E-mail | Web | 20. ledna 2015 v 22:50 | Reagovat

[2]: Stejně na něj myslíš, tak aspoň chvíli si užij, že je to v dobrym.

4 vecne-zamilovana-naivistka vecne-zamilovana-naivistka | Web | 20. ledna 2015 v 23:23 | Reagovat

[3]: Proč myslet na někoho, kdo je a bude jen kamarád, nechci mít poblázněnou hlavu kvůli němu, děkuji za optimistický komentář ale :)

5 userka userka | E-mail | Web | 20. ledna 2015 v 23:27 | Reagovat

[4]: Stejně na něj tvoje podvědomí myslí 3:) Doufám, že se ti o něm tedy zase nebude zdát, když ho tak rozebíráme.

6 vecne-zamilovana-naivistka vecne-zamilovana-naivistka | Web | 21. ledna 2015 v 11:56 | Reagovat

[5]: Ale dokola si opakuju, je kamarád, má svou dívku, nic se neděje a snažím se o to bránit se podvědomí :) Nezdálo, i když pravda, dneska bych překousla raději sen o něm, než tak odporný a strašidelný, co se mi bohužel zdál.

7 Elis Elis | Web | 21. ledna 2015 v 16:31 | Reagovat

Sny jsou úžasná věc, když už se zdají mají jistou důležitost pro náš život...

8 vecne-zamilovana-naivistka vecne-zamilovana-naivistka | Web | 21. ledna 2015 v 23:44 | Reagovat

[7]: Já nechci jen, aby ty sny znamenaly jen falešnou naději, nechci začít věřit, že to něco znamenalo (myslím i předchozí článek) a přitom pravda je reálně jiná :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Vzhled vytvořila www.raina.blog.cz | Všechna práva vyhrazena.