Namyšlený ignorant

7. listopadu 2014 v 0:08 | Naivistka |  Přítomnost
Zdravím všechny, jestli tady vůbec ještě někdo zůstal, nedivila bych se, protože vím moc dobře, jak dlouho jsem tomuto blogu nevěnovala čas a ani jeden článek.
Ono se totiž za celou dobu toho moc nedělo, o čem bych psala, ale jsem tady, tak napíšu, jak to teda teď mám a na jaké články se můžete snad těšit v blízké době.

Od posledního článku, kdy jsem zjistila, jaký Z. doopravdy je, jak se choval na akci, kde jsem byla s Kejt a mu to bylo šumák, hlavně, aby ji opil a měl jen pro sebe, jsem s ním přestala jakkoliv komunikovat a nechtěla jsem ho ani vidět.
Kejt jsem se snažila vysvětlit, jaký je a proč mi tak vadí, v tom směru, co o ni psal a jak se chová, o nás dvou stále nic netuší a doufám, že dál tušit nebude.
Jenže pak přišel jeden večer, kdy jsem věděla, že tam bude a modlila se, aby se neopakovalo to, co posledně.

21.10.2014
Tohle datum jsme s Kejt měly napsané v kalendáři pěkně dlouho, už od začátku září, protože šlo o hudební soutěž kapel a měly jsme povinnost podpořit naše dobré známé kamarády, kteří si to zasloužili a Z. aby tam nechyběl.
Přišel se svýma kamarádama, po cestě už stihli vypít celou flašku, takže jeho chování bylo stupidní a směšné, prostě opilecké, dělal nejchytřejšího a poslouchat ho bylo nad mé úsilí.
Když někam zmizel a nevrátil se, bylo mi hned líp, že se nemusím dívat na ten jeho falešný ksicht, jenže, když jsme teda už šli dovnitř do klubu, protože naši kamarádi začali hrát, stály jsme s Kejt,ještě s jedním kamarádem a jeho hysterickou mrchou vedle sebe a Z. si nakráčel ještě víc v opileckém stavu a začal nejprve šťouchat Kejt do zad, pak ji něco našeptávat a nakonec vystrnadil mě a tím zaujal mé místo vedle ní, najednou jsem stála před ní a držela ruce v kapsách, abych mu už jednu neflákla.
Bohužel jsem se při jedné písničce otočila a ten pohled mi byl za trest.
Kamarád s hysterickou mrchou (omlouvám se, ale ona je vážně falešná a manipulativní mrcha) se spolu líbali a vedle nich Kejt se Z.
Jak jsem si připadala?..
Trapněji mi být nemohlo.
Zároveň jsem měla takovou zlost a vztek na něj, jak se zase choval, hlavně aby on získal, co chtěl, to vše.
Když kluci dohráli a my se vrátili ven před club, Kejt zůstala ještě uvnitř, myslela jsem si, že s ním chce být zase sama, že jsem měla opět pravdu, žádná naše akce, ale jejich akce, protože se mu povedlo to, co na minulé akci, odehnat ji ode mě, ale Kejt se hned vrátila a už vypadala docela vynervovaně taky.
Uvědomila si, jak se Z. zase chová, opile, arogantně a namyšleně, pořád za ni chodil, pořád ji ze zadu chytal a objímal, chtěl se s ní furt líbat a ona ho poslala tam, kam si zasloužil.
On začal dělat ze sebe chudáčka, urazil se a čekal, že Kejt za ním poběží, aby na schodech u WC neseděl tak sám, byl k smíchu.
Opravdu se mi tak protivil a hnusil.

Od té akce jsem nebyla nikde, kde by byl on, ale měla jsem trošku závažnější jiné problémy a starosti, hlavně jednu tu nejdůležitější.
Normálně už od jisté doby, kdy jsem byla na intru mám automaticky o týden prodlužovací termín začátku menstruace, takže datum okolo akce 21. bylo mé očekávací, ale zatím se nic nedělo.
Takže, když najednou už byl další víkend a já pořád nic, začala jsem pomalu a jistě stresovat.
Říkala jsem si první týden dobrý, to jsem zvyklá, ale teď už je to druhý týden a počítala v hlavě, kdy naposled se to stalo se Z. a s H. a byl to měsíc, to tak všeobecně stačí k tomu, aby tělo vědělo jestli je něco jinak, než má být.
Podzimní prázdniny jsem teda pronervovala a když do toho přišla nemoc v podobě bolení hlavy, horeček a bolení v krku, v noci se mi už zdály strašidelné sny o bříšku a o mých nejistotách, jestli je to od Z. nebo H.,kamaráda, který je gay a byl to jen dvakrát úlet kvůli Z.
Věřte mi, proklínala jsem úlety jak s H., tak i s Z. a přísahala, že už žádný nechci, dokuď to opravdu nebude s někým, koho budu mít ráda a ne jenom z alkoholických důvodů, dobře se Z. to nebylo kvůli alkoholu, ale to jsem ještě nevěděla, jaký je.
Mé přísahy byly konečně vyslyšeny až v neděli 2.11.takže deset dní, které už momentálně prožít nechci ani za nic.
Nemocná jsem pořád, zachraňujou to antibiotika na můj krk, ale už se to lepší, proto jsem se po těhlech událostech rozhodla Vám novinky napsat.

Jelikož teď se žádné milostné drama v mém životě konat nebude, cítím to v kostech, nevěřím, že by se měl někdo objevit, myslím konečně někdo s láskou a jednodenní románky opravdu nechci ani vidět, tak abych měla o čem tady psát, zavzpomínám si na pár událostí a hlavně pár lidí, kteří se v mém životě ocitli a něco v něm zanechali nebo změnili :)
Doufám, že Vás nezklamu, pokuď vůbec někdo došel až sem ke konci článku a bude vědět, o čem budou příští články.

S prázdným hrnkem a unavenýma očima dobrou noc a brzy zpátky tady na stejném místě.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dariel Dariel | Web | 20. listopadu 2014 v 12:08 | Reagovat

No tedy, tak jo přečetla jsem to jedním dechem až do konce a řeknu ti, ten Z. je ale zmetek, ještě že ta tvá kámoška má rozum a poslala ho někam :)
Jinak, takové stresy znám, taky jsem teď měla zpoždění a řeknu ti..už nikdy víc! :D

2 vecne-zamilovana-naivistka vecne-zamilovana-naivistka | Web | 20. listopadu 2014 v 23:52 | Reagovat

[1]: Díky moc, teď už to vím taky a jen se mu směju a ráda si rýpnu do něj, ale on ani to nepochopí, je to takový ignorant, že nepochopí vůbec nic :D Ano, dokud nebudu vědět, že se to stalo s někým, kdo to se mnou myslí vážně a má mě rád stejně jako já, tak nikdy víc :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Vzhled vytvořila www.raina.blog.cz | Všechna práva vyhrazena.