Myšlenky mimo realitu

3. září 2014 v 22:08 | Naivistka |  Přítomnost
Po několika dnech zdravím všechny mé pravidelné i nové čtenáře, kteří na tento článek narazili úplnou náhodou.
Během dnů se stalo pár věcí, které potřebuju zase vypsat, abych se už z toho všeho snad nezbláznila.


28.8.2014
Ve čtvrtek kolem 18:00 hodiny se stal neuvěřitelný minutový šok, kdy se opravdu z minuty na minutu změnil celý večer.
Celý plán večeru..
V našem hudebním klubu se zrušila akce nějakých amerických metal corových kapel a aby lidi nemuseli sedět doma sháněli náhradní kapely, které by byly ochotné zahrát místo amerických hvězd a kupodivu strašně hodní kamarádi z Bru. měli čas a opravdu dojeli..
Byla jsem nadšená, že uvidim po pár týdnech kluky, že nebudu sedět doma a neplánované spontání akce prostě zbožňuju!!!
Společně s Kejt jsme dorazily do našeho klubu, kde byli i ostatní, které jsem celé prázdniny neviděla a mezi nimi nechyběl ani Z.
Netušila jsme, že příjde, ale potěšilo mě to a viděla jsem v představách šanci..
Být potom s ním.
Celá akce probíhala skvěle, nejprve hrála první kapela pro mě neznámá, potom nastoupili naši kluci a po dlouhé době jsem konečně zapařila, jak mi celé prázdniny chybělo.
O půl noci musela už Kejt na nádraží, aby ji v 0:20 neujel poslední vlak a Z. řekl, že už taky pojede domů, tak jsem neváhala ani minutu a vyrazila s ním.

Šlo na Z. vidět, že je přiměřeně opilý a tak ani nenamítal nic proti tomu, když jsem schválně nastoupila do stejné tramvajky, jako on.
Měla jsem možnost, buď čekat 30 minut na svou tramvajku, která míří přímo ke mně nebo jet s ním a doufat, že výjde plán podle představy..
Vystoupila bych zároveň s ním u jeho bytu a čekala bych, jestli by mě šel doprovodit na další zástavku na mou tramvaj nebo by mi nabídnul, ať jdu nejprve s ním k němu.
Kdyby mi v polovině cesty nevolala Kejt, zjistila bych, co z toho by vyšlo, ale bohužel..
Kejt se na poslední chvíli rozhodla, že pojede prvním ranním vlakem ve 4 ráno a vrací se zpátky do klubu, na otázku kde jsem, jsem nemohla zatajit, že v tramvajci se Z., ale naštěstí nic jí na tom nápadného nepřišlo, i když neví a ani nesmí vědět nic, co se mezi námi stalo.. dvakrát.
Z. váhal, jestli se vrátíme, ale nakonec souhlasil, takže jsme vystoupili, šli 15 minut pěšky na jinou zastávku a od tama zpátky do centra.
Po cestě probíhalo takové menší provokování, jak by se měl zrovna doma, jak mi ujede a nechá mě tam samotnou, ale věděla jsem, že by to nikdy neudělal a držení za ruce se mi taky líbilo.

Bylo mi trochu líto, že jsme se tam vrátili, ale nenechala bych tam Kejt do 4 rána samotnou jen s ostatníma a jela dál se Z. pryč.
Nebylo nejpříjemnější koukat, jak zničehonic se Z. s Kejt baví, bere ji tančit a já tam jen seděla, jako vždycky sama, ty jeho řeči, jak už ji bere míň a míň za to, jak se chovala, když ji psal po tom, co se spolu vyspali (týden před tím než jsem to udělala já) a jí to bylo velmi nepříjemné a ho to štvalo..
K ránu už zvítězila únava nad nějakým snažením jet s ním a čekat, jestli bude chtít, abych šla k němu, ve 4 ráno po odjezdu Kejt už jsem se viděla jedině v posteli, takže představy o vášnivé noci se už nekonaly.


30.8.2014
Jsem dostala takový nápad, kdy jsem si řekla, buď to risknu nebo budu dál sedět doma s myšlenkama na něj (ano stále jde o Z.) a tak jsem to riskla a napsala mu odpoledne, jestli nezajdem večer na procházku někam pokecat, byla jsem zvědavá na jeho reakci, ale hlavně jsem toužila ho vidět a být s ním.
Překvapení bylo, když napsal, že možná pojede na jednu akci a jestli nebude večer unavený, tak napíše až pojede domů a opravdu napsal.
Bylo už 21:30, ale já byla připravená a jeho zpráva mě znervóznila, ale udělala radost, kdyby nechtěl mě vidět, nenapsal by..
Sešli jsme se o hodinu později a odpověď, kam půjdem zněla: Mám strašný hlad, takže půjdem pěšky do Tesca pro jídlo.. a já souhlasila.
Proč jezdit dvě zastávky tramvajku, když je teplý večer a můžeme se projít?
Celou cestu po silnici jsme se škádlili, chvilkama i provokovali, ale bylo mi jasné, že by k ničemu nedošlo, sám mi přiznal, že na akci vypil jen tři piva a navíc celou dobu mluvil o své bývalé přítelkyni, kterou tam potkal, ale já byla ráda, že spolu jsme.
Po půl hodině jsme došli k Tescu, koupili jídlo a každý v plechovce jedno pivo, sedli si na betonové místo u obrovského billboardu a povídali si.
Smáli se, že už jen jeden den a bude škola a shodou okolností kolem stejného místa jezdím každý den ráno do školy i po škole..

Po dvou a půl hodinách se Z. jsme oba jeli domů a já si celou cestu vytvářela své naivní, ale hezké představy..
Proč nenastala nějaká kouzelná chvilka, kdy by se ke mně nahnul, jako předtím, když jsme spolu dvakrát byli a nepolíbil mě, proč se nezeptal, jestli nechci ještě k němu, cokoliv.
Od pondělka, co jsem poprvé jela autobusem do školy a projížděla kolem naší silnici, po které jsme půl hodiny šli a Tesca, koukám na to stejné místo pořád.
Nechápu proč, ale poslouchám vždycky hudbu a myslím na to, jak jsem s ním.
Třeba nejčastěji mám nereálné myšlenky, že jsem těhotná!!
Ano, blázním, ale je to pravda.
Od chvíle, kdy se mě u sebe doma zeptal, jestli beru antikoncepci a já z naprostého šoku odpověděla: Ne, ale klidně můžeš.. a on tak to nemůžu..
přemýšlím nad tím, jaké by to bylo, zjistit tenhle fakt a jít mu oznámit..
Všechno, co se mezi náma stalo a děje nesmí vůbec nikdo vědět..
Celé je to tajné, kvůli tolika věcem a lidem, že bych vážně nevěděla, jak bych tuto zprávu oznamovala a hlavně takové Kejt vysvětlovala, že jsem jí celou dobu lhala, protože jsem měla výčitky, že jsem týden po ní spala se Z. a dál se s ním vídala a ví všechno, co mi o něm říkala, když chtěla, abych ji pokaždé poradila, a když jsme spolu volaly a on mi psal, že příjde, vždycky jsem se vymluvila na to, že jdu s mamkou koukat na film, né, že jdu právě se Z. ven..
Ztratila bych ji, nikdy by mi to neodpustila.

Proto mě ty myšlenky na nás dva, mé těhotenství a další hrůzostrašné věci přivádějí k šílenství pomalu a jistě.
Například.. včera venku se Kejt zmínila, o oslavě Z. narozenin, které bude mít příští týden, že ji vlastně pozval, ale jak je ráda, že ji to nepřipomíná, protože by se ji tam stejně nechtělo a já v duchu jen pomyslela na jeho slova, jak už ji na té oslavě ani nechce, když jí tak strašně všechno vadí, ale musela jsem mlčet a když jsem to až potom večer Z. řekla, že si na to vzpomněla, hned ji chtěl psát a připomenout to, aby viděl, jakou bude mít prej reakci, co mu na to odepíše..
Pche.
Prostě ji tam chce a neuvědomuje si, jak se ztrapňuje a je strašně nenápadný, když najednou jí to bude připomínat, po tom, co jsme se o tom spolu včera bavily..
Strašně mě tím dneska celý den štval..
Ji na oslavu pozval a nevěřím mu jediné slovo, jak ji tam nechce, ale mně se ani nezmíní o něčem..
Nedojde mu, jak mi je, jak mi chybí jeho přítomnost, jeho objetí a jeho nádherné polibky.
Dvakrát se to dělo, ale pokaždé to něco ukončilo dřív, než bychom oba chtěli, proto pořád ty myšlenky o nás dvou, protože si přeju a tajně doufám, že potřetí se to ještě stane i kdyby to mělo být naposled, ale potřetí a doopravdy do konce ho musím mít, jinak se toho pocitu touhy nezbavím.

Řekla bych, že to jsou poslední slova, které jsem napsala a nezbývá než dál čekat, co mi další dny přinesou (doufám) a než přibyde další článek novinek :)
Mějte se bšichni hezky a mějte své tajné naivní myšlenky mimo realitu dál, jako já.
Zamilovaná naivistka.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Any :) Any :) | Web | 14. září 2014 v 14:28 | Reagovat

Máš nádherný design blogu!

2 DK DK | Web | 20. září 2014 v 14:45 | Reagovat

Jo, vztahy to je těžká věc. Snad má tvůj příběh bude mít štastný konec - jednou. :)

3 Infinity Infinity | Web | 20. září 2014 v 20:32 | Reagovat

Já bych ti tak přála, aby ti to se Z. vyšlo, vy dva prostě k sobě patříte podle toho co píšeš. Já ti vážně budu moc držet palce.
Ta situace s tvou kamarádkou je teda dost na nic..
Moc se těším na další článek, jaké to bude mít pokračování. :)

4 vecne-zamilovana-naivistka vecne-zamilovana-naivistka | Web | 20. září 2014 v 23:45 | Reagovat

[2]: Myslím, že tenhle příběh má šťastný konec, ale pro jinou osobu :)

[3]: tak to tě bohužel asi zklamu, ale nový článek nenechá na sebe dlouho čekat, chystám se ho zrovna psát :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Vzhled vytvořila www.raina.blog.cz | Všechna práva vyhrazena.