Zakázané uvolnění.

13. srpna 2014 v 20:28 | Naivistka |  Přítomnost
Dneska to bude dlouhý článek.. hodně dlouhý.
Podle názvu určitě každého napadl nový film s názvem Zakázané uvolnění a trochu to souvisí, ale recenze nebo o zážitku z filmu nejde.
Znáte ten pocit, kdy se Vám během jednoho momentu vryje pěkně hluboko do paměti jedna jediná písnička? Tak čtěte dál, proč se tohle stalo právě mně.


V minulém článku ,,Kamarádský sex s gayem" jste se mohli dozvědět o H. se kterým jsem měla strávit sobotní večer někde v baru, po půl roce ignorování se, sobota se nakonec nekonala, ale za to se to vynahradilo v pondělí dostatečně.
Ale nejprve se ve zkratce vrátím k pátku a k F.
V Br. jsem byla už okolo půl 5, když ještě skoro všichni byli doma, ale s Hančou jsme si sedli před A. dali si pití, popovídali si a po hodince došel F. se svými neznámými kamarády a jeho pozdrav bylo jen mávnutí hlavou, ale po naší poslední středeční konverzaci, kdy byl tak šlechetný a přiznal se, že z našich propsaných večerech si pamatuje maximálně 20% a zrovna fakt, že se v pátek máme vidět, se do 20% v jeho mozku nevlezlo, takže jsem byla pěkně naštvaná..

Později jsme už seděli všichni uvnitř u dvou spojených stolů, abychom se tak nejmíň v 15 lidech vešli a neseděli rozhodně, popíjeli a já neodmítla oblíbenou vodku s džusem, F. mezitím stále seděl se svými přáteli u pokaždé našeho stolu.
Až měl v sobě možná tak 6 piv, sebral se a už v náladě přišel a začal se omlouvat za jeho krutou pravdu a začal si stěžovat o svém milostném trápení s Dančou..
Vyslechla jsem ho, koutkem oka pozorovala Danču, jak se baví s jinýma klukama, objímala F. a snažila se ho utěšit, pro co jediné jsem vždycky dobrá..

Když skoro všichni už museli odejít a zůstali jsme u stolu jen já s Kejt a F. s jeho jedním kamarádem, seděla jsem vedle Kejt a vedle ní F..
Popíjela jsem svou třetí skleničku vodky (chvilkama jsem se zdržovala i venku s ostatníma),
nečekala jsem, co se stane, ano, už podruhé, ale i přesto pohled na to mi připadal, jako bych už vážně měla vydržet úplně všechno..
Otočila jsem hlavu ke Kejt a F. a moment, kdy si dali jen kamarádskou pusu na líčko, se změnilo na normální dlouhotrvající líbání..
Nemohla jsem se na to znovu dívat, tak mi nezbývalo nic jinýho než držet v ruce brčko a míchat vodku s džusem milionkrát za sekundu..
Takže bych tohle celé s F. shrnula do dvou vážných faktů..
Já jsem vždy pro něj jen pláčící ramínko, když si musí někomu vyzpovídat nejprve o Hance teď o Danči, ale Kejt je dobrá na opilecké líbání i v mé přítomnosti samozřejmě.

Teď už k pondělku, prosím..
Šly jsme s Kejt do hospody na dvě pivka a jelikož jsem už vážně měla strašnou chuť se opít a nechtěla jsem pondělní večer prosedět opět v mém pokoji u pc, napsala jsem tedy H., abychom si vynahradili zrušenou sobotu a šli si někam sednout dneska.
Pro mě naštěstí souhlasil a bylo předem jasné, že v noci určitě nepojedu od někud domů, ale půjdeme spát k němu, jak jsem psala také ve článku ,,Kamarádský sex s gayem", vnitřně jsem si přála, aby opět k něčemu mezi námi došlo, protože od listopadu 2013 byl on poslední v posteli a chybělo mi to..
Co dokáže jedna fotka přidaná na facebook..

Jeli jsme do našeho společného baru, kde se známe i s barmanem Filípkem a i přes naprosté prázdno jsme seděli na baru s Filípkem a objednávali si jak už jinak.. vodky s džusem, které jsem vyfotila do mého alba..
V tom se stala záhadná věc..
Na scénu přichází Z..
Z. je kamarád, který často s náma jezdí na akce a před týdnem se shodou okolností s Kejt spolu vyspali..
Z. jí začal psát a vlastně chtěl tomu dát nějakou šanci, ale to je hodně složité..
Každopádně za námi dojel do baru a tak jsme popíjeli ve třech..
Někdy v půl 3 ráno nás Filípek s omluvou z baru vystrkal a my se dali pěšky do nejbližšího nonstopu na hamburger a po cestě jsme se, se Z. začali držet za ruce, ale jen kamarádsky..

Když jsme došli pěšky k H. domů, skočila jsem si do sprchy a kluci mezitím nachystali pro nás všechny koupené víno, H. pustil rádio, kde celou noc hráli fajn písničky z milénia i současné a my začali se Z. trochu zvláštní hru..
Úplně nevinně jsme se pokoušeli se navzájem lechtat..Z. měl, ale dobrou výhodu, že to umí, za to já vůbec, proto to bylo takové vtipné pokusy ho zlechtat.
H. byl z nás nejvíc opilý a začal si všímat něčeho, co se ještě vůbec nedělo, ale uražený odešel raději na balkón pod záminkou, že si jde zapálit a Z. ležel na posteli, která je hned u balkónu a já seděla na něm, když dělal, že usíná a já se stále pokoušela o to lechtání..
Když lechtal on mě, tak si mě zničehonic nohama přiblížil k sobě a já byla najednou nad ním skloněná a trvalo jen chvilku, než se naše rty spojily..

Během našeho nekonečně dlouhého a musím hlavně uznat, skvělého líbání se H. vrátil, stále naštvaný a lehnul si do postele vedle nás k zády k nám..
Bylo mi to líto, protože jsem nechtěla, aby byl dotčený, ale to dělal ten alkohol, tak jsem se rozhodla jít si taky zapálit..
Z. mě na balkóně nenechal dlouho..
Sedl si na malou židličku a já se ocitla na jeho klíně.
I přes zavřené dveře od balkónu jsme pěkně slyšeli rádio, které jsme nechali hrát a já byla za to ráda..
Miluju ten pocit, když hraje hudba, která se mi líbí a při tom jsem s někým, jako se stalo hodinu se Z. na balkóně..
Vychutnávala jsem si naše líbání a vzájemné vzrušení při dotecích a do toho písničky.
A teď právě přichází vysvětlení názvu tohoto článku.

Při zavřených očích jsem si nemohla nevšimnout, že hrála právě písnička od Michala Hrůzy- Zakázané uvolnění a já se vážně naprosto uvolnila a nechala se vnést do písničky i chvíle se Z..
Po hodinovém skoro při světle mazlení jsme se přesunuli zpátky do místnosti, která slouží H. jako obývák i ložnice s velkou postelí..
H. otočený zády k nám tvrdě spal a já chytla Z. za ruku, jako znamení, ať si lehne se mnou na druhou polovinu postele..
Celou dobu na balkóně jsem po pravdě váhala, protože pořád jsem před očima měla Kejt, že před týdnem s ním byla ona a vše mi vyprávěla, chtěla ode mě poradit a uvažovala nad tím, že by za jiných okolností možná dala Z. šanci, ale teď jsem tu byla já s ním a bála se toho, co se stane a dokonce se ho zeptala, jestli toho nebude potom litovat, ale ujišťoval mě, že není důvod litovat..

Ležela jsem nejprve já na něm a během líbání se nechali oddát i s hudbou našemu milování a mně furt hrála v hlavě Zakázané uvolnění..
Pořád jsem neměla dost jeho polibků, prohrabávání v jeho pěkných vlasech a kdyby asi po dvaceti minutách, když už jsem já ležela dole se zničehonic neotočil H. a otevřel oči..
Z. se leknul, vstal a začal se rychle oblíkat, jenže H. jen něco zamumlal a znovu se otočil na druhou stranu a spal dál.
Šla jsem za Z. do koupelny, ale dostal nápad, abychom už přestali, protože je unavený a bude lepší, když už pojede domů a já si půjdu taky lehnout.

Stála jsem tam jen v tílku a cítila se nejvíc trapně, jak jsem jen mohla..
Pocit, že jsem ho něčím zklamala, udělala něco špatně.
Po chvilce jsem zavřela přesně v 7:00 za ním dveře a ulehla vedle spícího H.
Rádio jsem nechala hrát a vůbec mě nepřekvapilo, když začala hrát písnička naší noci a slova Michala Hrůzy mi připomínaly před očima záběry polibků a všeho, co se mezi námi stalo..
Po mém příjezdu v poledne domů jsem měla hlavu plných myšlenek na Z. na naší strávenou noc, zmatků a divného pocitu z Kejt..
Nebyla jsem si vůbec jistá, jestli ji to mám říct nebo ne, s kým to probrat a s kým si o tom promluvit a nebýt na to sama..

Večer jsme si začali se Z. psát, překvapilo mě, že se k tomu sám Z. dobrovolně vrátil a začali jsme to celé probírat, sám přiznal, že ví, že na to nejde zapomenout, že to zůstane v nás a nejde na to nemyslet, ale před Kejt musíme dělat, jako, že se nic nestalo, pro nás oba..
Uvědomil si, že by to zřejmě mezi nima neklapalo a nechce po rozchodu hned do nového vztahu, ale já byla ráda, že jsem si s ním mohla až do 4 rána psát a všechno upřímně..
Líbilo se mi, když jsme si oba přiznali, že za stejné situace bychom to udělali asi znova a ani jeden z nás toho nelituje.
Ještě jsem opravdu nikdy takhle normálně a hezky po tomhle s tím člověkem o tom nemluvila.

Dneska celý den mi nehraje nic jiného než Zakázané uvolnění, protože i po dvou dnech je ten smíšený pocit z pondělní noci ve mně a vím, že ještě potrvá nějakou dobu, než na to přestanu myslet a přestanu mít před očima nás dva.
V sobotu chce Kejt abych s ní jela do Č.T. na jednu akci, kde bude i Z.
Jestli pojedu, tak jsme se shodli se Z., že to bude opravdu divné, protože to pro mě nebude lehké, být s Kejt a nemít výčitky a závratě v žaludku..
Vím, že rozhodně to v tuto chvíli vědět nesmí a jestli se to vůbec někdy dozví, tak až bude z této noci minulost, ne přítomnost.

Na konec článku nic jinýho nelze sem dát neeež.. chvilka strpení..


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niké Storch Niké Storch | E-mail | Web | 13. srpna 2014 v 22:50 | Reagovat

Zapeklitá situace a vůbec ti ji nezávidím..ale k čemu výčitky. Žijeme taky jen jednou :) Píseň Zakázané uvolnění si našla své místečko i u mě a...miluju ji! Je zajímavé, jak je pro více lidí 1 píseň důležitá a každému svým jiným způsobem a pojí se s tolika různými zážitky... :)

Jinak nominuju tě na Tag Liebster Award, více info zde -> http://nikestorch.blog.cz/1408/tag-liebster-award :)

2 vecne-zamilovana-naivistka vecne-zamilovana-naivistka | Web | 13. srpna 2014 v 23:47 | Reagovat

[1]: Výčitky, kvůli kamarádství, které pojí  mě a Kejt a tohle si kamarádky nedělaj, že ta druhá udělá tohle s klukem, s kterým to udělala ona jako první.. Já vím, že mnohem horší by bylo, kdyby spolu byli, to naštěstí nejsou, to bych ani neudělala.. Děkuji za nominaci, ale tady píšu v utajení, takže na takové otázky odpovídat nemůžu, ale těší mě to :)

3 Dariel Dariel | Web | 14. srpna 2014 v 17:31 | Reagovat

Pane je! ty máš vážně život jak s románu :) Kažodpádně situace kdy se zapleteš s klukem (ať už bývalým, současným nebo možná budoucím) své kamarádky je vždycky pěkně trapná situace, a at už chceš nebo ne, prostě určitým okamžikům nezabaráníš.

4 vecne-zamilovana-naivistka vecne-zamilovana-naivistka | Web | 14. srpna 2014 v 22:08 | Reagovat

[3]: Vážně by mě zajímalo, kde mám ten román O.o tohle je opravdu první situace po dlouhých 9 měsících, co jsem nějaký sexuální zážitek měla..Ano v sobotu se vyskytnu na jednom místě se Z. i s Kejt a už ted mám žaludek jinde.. opravdu se obávám, jak tento den a večer zvládnu.. Ale děkuji moc za podporu :)

5 Meggy Meggy | Web | 26. srpna 2014 v 14:40 | Reagovat

No, tak to je docela hustý. Musím říct, že ti tuhle situaci nezávidím, já bych to asi nedokázala zatajit, protože jsem hrozně čitelná :) tak hodně štěstí!  :)
Btw, zakázaný uvolnění je geniální!!!

6 vecne-zamilovana-naivistka vecne-zamilovana-naivistka | Web | 26. srpna 2014 v 17:31 | Reagovat

[5]: A tím, že jsem to udělala i podruhé (jak jsi mohla číst v novějším článku) jsem si to nepolepšila, ale ano, už ten pocit zakázaného uvolnění mě nedá spát :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Vzhled vytvořila www.raina.blog.cz | Všechna práva vyhrazena.