Kamarádský sex s gayem

8. srpna 2014 v 0:55 | Naivistka |  Minulost
První článek do rubriky s krásným názvem minulost a už název takhle z ostra..
Ale nebojte, vše Vám důkladně od začátku vysvětlím a povyprávím, máte se na co těšit :)

Listopad 2013
H. byl pro mě hodně dobrý dokonce jeden z nejlepších kamarádů, kterýho jsem si hodně vážila.
Každá nebo skoro každá holka si přeje mít za kamaráda gaye.
Já ho měla, ano H. není úplně celý gay, chodil i s pár holkami, ale mohla jsem mu vše říct, vždycky mě ve všem podpořil a pochopil..
Znali jsme se přes dva roky a já byla vděčná, že mám tak skvělýho kamaráda, jako je H.

Jeden listopadový večer jsme měli domluvené spaní u něj v bytě, kde bydlela i kámoška Ž.
Honzovi v ten den odvezli bohužel babičku do nemocnice, tak byl smutný a měl chuť se pořádně opít a já mu chtěla pomoct, jak si vždycky pomáháme, tak jsem mu slíbila, že si může vybrat jakékoliv místo, kam by chtěl jít a já se Ž. tam půjdeme s ním..
Tušila jsem správně, když řekl, že chce do jednoho z nejlepších gay barů v našem městě, který není jen pro gaye, ale to mi bylo jedno, jeho přání bylo předem splněné.

V baru se mi od prvního pohledu začalo líbit, skvělá muzika, prostředí, okamžitě nás H. seznámil se svou kámoškou, která není ani lesba a s kamarádem, který byl pěkný, ale gay..
Během večera nás H. překvapil kýblem, kde byla smíchaná vodka s redbullama a sektem, všichni jsme to popíjeli brčkama a já byla fakt ráda, že jsme vypadli z bytu a šli se bavit, ani mi nebylo trapné, že jsem v gay baru, každý bar dobrý stejně, neměla jsem se za co stydět..

Postupně jsem se poznala s dalším skvělým klukem s M. s kterým jsem nakonec protančila celý večer, vlastně noc a nebýt gay, protože vážně na to nevypadal, ani omylem, ale celý večer se ke mně choval galantně, mile a ochotně, takže mi to došlo hned, že je skvělý kluk, ale ne pro mě.
Další naše pití byla vanilková vodka, kterou jsem si okamžitě zamilovala a panák za panákem mě dostával do úžasné nálady, celou noc tanec, co víc si přát..

V některý moment u baru, kdy H.seděl s nějakým klukem, až později jsem se dozvěděla, že je to právě přítel od M. se spolu v objetí líbali a my je s M. viděli a M. říkal, že tohle je v jejich vztahu normální, ale já začala trochu žárlit a ten alkohol v hlavě, znáte to..
V tu chvíli jsem přišla k nim, podívala se na H. a začala se k němu naklánět a on pochopil hodně rychle o co mi jde, tak začala líbací hra s vášní a přítel od M. na nás jen koukal a nic ani neřekl.
Když jsme přestali, po chvilince jsme naše líbaní pokračovali dál nekonečně mnohokrát..

Okolo 7 rána se bar už zavíral a my vzali opilou Ž. a vydali se na cestu k nim domů.
Po cestě naše vzrušení stoupalo a já si užívala nekonečné líbání a laskání po krku a náznaky prstů v mém rozkroku a nemohla se dočkat až budeme doma a Ž. si půjde lehnout k sobě do pokoje a my zůstaneme sami v jeho.
Jinak to ani být nemohlo, i když před večerem byla domluva, že budu spát právě se Ž., ale plány se mění..

Dorazili jsme po víc jak půl hodinové cestě na adresu bytu a já měla sakra potřebu si vlézt do sprchy po celonoční párty a H. mezitím čekal na madračkách, které měl ve svém pokoji, protože objednanou postel mu ještě nepřivezli.
Lehla jsem si vedle něj a otočila hlavu k němu, začali jsme se znovu líbat a najednou si lehnul na mě a sundal mi kalhotky..
Jednou rukou stáhnul své kraťasy na spaní a zároveň s líbáním do mě vniknul.
Byla jsem vzrušená, opilá, nevyspalá, ale byla jsem ráda, protože sex po roce udělal své.
Schovaní pod peřinou jsme se neustále líbali, neměla jsem pořád polibků dost a snažila si užívat náš sex, ale pořád mi v tom něco brátnilo a po půl hodině už jsem přišla na to co..
Ta únava.

Opravdu jsem chtěla mít orgasmus, dokončit náš sex, ale minuty ubíhaly a já se začala u toho nudit.
Alkohol z hlavy začal utíkat někam do dáli a ani pravda, že poslední sex jsem měla před necelým rokem (o tom opět v dalším článku) .. nepomáhalo.
Bylo mi to trapné, jak jsem viděla H. se snažit, ale já byla unavená a chtěla už jenom spát, tak jsem mu řekla, ať toho nechá a otočila se k zády k němu..
Slyšela jsem, jak se teda dodělává sám rukou a jen řekla dobrou a v mžiku usla..

Okolo 10 hodiny jsem se vzbudila a H. ještě spal, připomněl se mi fakt, který se stal necelé tři hodiny zpátky a zastyděla jsem se.
Sakra, co jsem to provedla, co se stalo..
Pomalu jsem se zvedla z madračky, na které jsem na zemi já dvě hodiny spala a se svýma věcma utekla do koupelny, kde se oblíkla a v kuchyni se pozdravila se Ž. a zároveň rozloučila.

Cestou domů jsem se nemohla zbavit obrazů před očima celé noci a hlavně trapnýho rána, kdy jsem po půl hodinovém sexu přestala být vzrušená a nechthěla se ani vidět..
Můj 4. sex, teda oficiálně 3., jelikož ten neoficiálně třetí byl jen pokus, který nevyšel vůbec, opět v dalším článku samozřejmě.. a já to takhle pokazím a nejvíc mě štvalo, že s H.!!!!
Můj skoro nejlepší kamarád, kterého znám dva roky a vyspím se s ním!

Nejtrapěnjší okamžit přišel o týden později, kdy jsem se vydala sama s pár lidmi do stejnýho baru, abych se viděla znovu s M. a úplnou náhodou během půl noci došel i H.
Šlo poznat, že už je trochu přiopilý, ale chtěl se mnou o tom mluvit a já souhlasila..
Šli jsme tedy ven před bar na cígo a tam mi řekl, že to byla chyba, nikomu nic neřekl, nikdy se to nikdo nedozví a nikdy se to nebude opakovat, kývala jsem hlavou a řekla mu, že ho nechci hlavně jako kamaráda a méhp takového strýčka ztratit, protože pro mě vážně hodně znamenal a oba jsme to brali jen, jako úlet, jedna noc, nic víc.
Zbytek noci jsme opět propili s vanilkovýma vodkama, ale nic dalšího se už neopakovala.
Ráno mi zaplatit taxíka a já jela domů se vyspat.

Chyba se stala bohužel, když jsem se dozvěděla týden později od Ž., že to ví, ale ne od H., jak bych ještě pochopila, ale od jiné osoby, kterou jsem nesnášela a která v jejich bytě bydlela taky, ale ten veččer nebyla vůbec doma, ale H. ji to na druhý den prozradil a ta hned Ž.
Připadala jsem si, jako kráva, kterou pomlouvají a probírali, i přesto, že mi týden po naší noci přísahal, že to nikdo neví a ani vědět nebude a naráz osoba, které bych vyškrábala oči, za její falešnost, přetvářku a hlavně zlodějinu peněz od Ž. věděla, že jsem s ním spala a s radostí to vyhlasovala všem známým, kteří mi jen hromadili facebook zprávami o tom, jaká jsem ubožačka, že musím spát s gayem, abych měla sex..

Bylo mi potupně, H. si mě smazal po zprávě, abych zapomněla, že jsem někdy byla v jeho životě a já si připadala tak sama a pošpiněná..
Jedna noc, jeden kamarádský sex a dvou leté přátelství skončilo..
Dvou letého strýčka jsem ztratila, neměla jsem komu se svěřovat, s kým probírat holčičí věci, které chápal a hlavně litovala jsem té noci.
Ne úplně všeho, ale mrzelo mě to, hodně moc.

Na Silvestra jsem byla domluvená s M., že půjdeme společně do baru, protože tam vypomáhal za barem a já si říkala, fajn, možná potkám po měsíci H. a promluvíme si v klidu a prožijem společně Silvestr..
Nepřišel, neobjevil se.
Noc jsem si neužila, tak jako kdyby tam H. byl.

7.8.2014
Proč o tom zrovna dneska píšu?
Před pár dny, když jsem byla mimo město hodně dlouho, jak jsem psala v posledním článku, si mě jeden den přidal H. znovu do přátel.
Sám od sebe.
Začali jsme si psát, jak se máme, co je novýho a sám mi napsal, že jak se vrátím musíme zajít ven, pokecat a vidět se..
Potěšilo mě to, i když jsem nejprve měla strach, jestli nepřipomene důvod, proč jsme se půl roku neviděli, od listopadu..

Předevčírem mi zavolal, povídali jsme si a já se jen tak zeptala, co má v plánu na sobotu, protože jsem se právě dozvěděla, že jak naschvál nemůžeme být tam, kde bude i F. celý víkend, ale jen bohužel do soboty, kvůli jednomu průšvihu kamarádky Irči, která musí v sobotu odjet na chalupu a tím pádem padá spaní v sobotu..
H. mi okamžitě řekl, že má v plánu jít po dlouhé době zakalit do našeho společného baru, jestli nechci se přidat.
S radostí jsem přijala a vysvětlila, že bych potřebovala tím pádem zůstat u něj do neděle.
Doma nemusí nikdo vědět, že v mém milovaném městě nebudu do neděle, ale jen do sobotního rána..

H. souhlasil, že bydlí v novém bytě od března, blíž od baru a vůbec nevadí, abych u něj byla celý den přes sobotu do nedělního rána..
Upřímně mě to šokovalo a vrátily se mi zlé vzpomínky na listopadovou noc a co se dělo potom..
Nechtěla jsem o tom vůbec mluvit ani připomínat.

Dneska jsem měla návštěvu u babičky a během ní mi začal zvonit mobil a byl to právě H.
nejprve mě napadlo, že chce zrušit naší sobotu a já bych byla v prdeli, ale naštěstí chtěl jen vědět, jestli mám později čas, jestli bych přijela za ním do práce a pokud neodmítnu jeho pozvání na kafe, bude rád..
Vlastně jsem ani neměla přes pozdní odpoledne nic dělat, takže jse automaticky souhlasila.
Domluvili jsme se na 17. hodinu, že se ozve a já se začala těšit, až se uvidíme.

Před 18:00 jsem už byla na místě jeho práce a měli jsme namířeno do nejbližšího bufetu s restaurací, kde si objednal ledovou kávu a já Latté Machiato, ale následně jsem trošku litovala, protože ledová káva vypadala mnohem líp..
Zmrzlina a nahoře šlěhačka, k tomu ledy by mě osvěžilo stokrát více, než mé Latté jen s krémovou pěnou nahoře.
Povídali jsme si, hlavně chtěl vědět, co u mě novýho za toho půl roku, co jsme se neviděli, tak jsem vyprávěla o mé práci, o Brun., kam hodně často jezdím za úžasnýma lidma, o F., který mě včera trochu víc naštval, ale to do tohodle článku nepatří..

Dozvěděla jsem se některé věci o něm a dvě hodiny uběhly, jako voda a já musela se vrátit domů, abych stihla teplou vanu, nachystat si věci na víkend a ťukat do klávesnice tyhle slova..
Domluvili jsme se při loučení na prozvonění, než vyjedu z Brun. a on mě počká na autobusové zastávce, kde to má kousek k němu domů a já se už na zítřek, kdy uvidím po měsíci všechny mé milované i F.
Ano F. společně s Dančou, ale doufám, že celá noc dopadně skvěle a sobota taky.
Celý den přemýšlím nad tím, jestli by mohlo opět k něčemu mezi mnou a H. dojít.
Pravda je, že jsem takhle blízko, v posteli byla naposled právě s H. a ten pocit mi strašně moc chybí.
Pocit líbání, hlazení a dále samozřejmě..
Ano, ztratit ho podruhé vážně nechci, ale mít v krvi opět alkohol a po měsíci prokalený celý víkend, nezvládnu své emoce a touhu po tom..

Kdyby k tomu mělo dojít, nejprve jenom k líbání, okamžitě bych řekla, jak to cítím a hlavně, aby se neopakovalo naše loučení a brali to oba jen kamarádsky a úlet s prožitím rozhodně lepšího sexu než posledně.
Nebudu a nechci být unavená, ale kdyby k tomu mělo dojít, přála bych si trochu víc hraní si..
Ne jen lehnout, dát ho tam a nic víc..
Užívat si navzájem svých těl a napínat tu chvíli, než se to stane..

Já vím, jsem blbá, že o tom takhle uvažuju, ale já si to podvědomě přeju a vím to, jsem si toho vědoma.
Chci to.
Moc.
Půl roku bez sexu a sakra chybí mi být s někým, s klukem..
Zítra budu s F.. mám ho ráda, ale vím, že k ničemu nedojde, s ním bych nechtěla nic takového, protože city nejdou využít k sexu, to nikdy..
S F. by mi stačilo nádherné pomalé líbání, žádná vášeň a vzrušení, to chci v sobotu s H..

Nenávídíte mě za to?
Styděli byste se na mým místě?
Nebojte se napsat mi tady pravdu, celý článek je o pravdě a já vaše názory potřebuji a chci je číst..
Díky za vaše čtení mých blábolů a popřípadě reakcí.

Nashle, příště.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lady-dariel lady-dariel | Web | 9. srpna 2014 v 13:19 | Reagovat

Trochu mi připomínáš mě :)) Taky jeden pruser za druhým, a něco podobnýho sem provedla v podstatě nedávno :-/ :D každopádně tvoje články se čtou fakt skvěle! a zdáš se dost sympatická :)

2 vecne-zamilovana-naivistka vecne-zamilovana-naivistka | Web | 9. srpna 2014 v 17:29 | Reagovat

[1]: To mě těší, díky moc :)

3 Inny Emilly Inny Emilly | Web | 13. srpna 2014 v 17:26 | Reagovat

Bylo to dlouhé čtení, ale zajímavé. Takové věci se dějí. většinou se stanou věci, které prostě nečekáme. Podle mě se nemusíš stydět a nenávidět tě za to? proč? =)

4 vecne-zamilovana-naivistka vecne-zamilovana-naivistka | Web | 13. srpna 2014 v 20:31 | Reagovat

[3]: To jsem moc ráda, ano, já když se rozepíšu, tak je to na dlouhé čtení :) Přesně tak, o tom je i můj nový článek, pokud tě zajímá pokračování tohoto článku, určitě mě potěší, když na nový článek klikneš a počteš si zajímavosti, to slibuji :)

5 S. S. | Web | 22. srpna 2014 v 13:09 | Reagovat

[3]: súhlasím :)

6 Vera Vera | Web | 3. září 2014 v 23:52 | Reagovat

No, zrovna jsem narazila na tvůj blog a asi se stanu tvým pravidelným čtenářem ;) Zajímavý článek... Sama jsem prožila podobně šílenou věc, ačkoli to bylo vážně jen podobné. Cítila jsem se tak trapně, jako ještě nikdy, ale nakonec jsem zjistila, že to prostě nemá cenu - užírat se kvůli něčemu, co už stejně nemůžu vzít zpátky, i kdybych sebevíc chtěla (a jakože bych nechtěla), to stejně nejde... ;)

7 vecne-zamilovana-naivistka vecne-zamilovana-naivistka | Web | 4. září 2014 v 23:50 | Reagovat

[6]: Jéé, to mě vždycky potěší, když se článek líbí :) Budu moc ráda za Tvé stálé návštěvy tady na mém blogu :) Ano, nejde to vrátit a taky bych to už nevrátila, to jsou ty zkušenosti, které nám osud přináší :)

8 WilliamMat WilliamMat | E-mail | Web | 6. dubna 2018 v 20:03 | Reagovat

Terrific content. Appreciate it.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Vzhled vytvořila www.raina.blog.cz | Všechna práva vyhrazena.