Hvězdy plní přání

22. srpna 2014 v 21:47 | Naivistka |  Přítomnost
Pár dní jsem tu nebyla a kolik věcí se už za tu dobu stalo..
To je pak problém přijít na to, kde vlastně začít, ale aby toho nebylo milion nesouvislých vět, kterých nebude nikdo rozumět, vynasnažím se sepsat jen ty nejdůležitější věci od prvního dne, kdy jsem tu naposledy napsala článek..
Jdeme na to.

16.8.2014
V sobotu se konala v Č.T. akce, kam jsem jela s Kejt a věděla jsem, že tam bude i Z.
Po naší pondělní strávené noci to bylo naše první setkání, ale popravdě propsaného pořád dokola o stejném tématu máme několik hodin dohromady.
Ale, že by to bylo aspoň o kousek lehčí, tajit to před Kejt a tvářit se, že nic nestalo to není.
Pro lepší pochopení radím kliknout na článek Zakázané uvolnění, kde je vysvětleno vše o pondělní noci se Z.
Den jsem, ale ve společnosti s Kejt a Z. zároveň zvládla a večer neměla chuť na nic jiného než se opít z toho, jak mě mrzelo a zároveň jsem byla naštvaná, že Z. za Kejt furt chodil, jestli jde na pivo a kdy půjdou na pivo, pořád měl potřebu být v její blízkosti, ale za mnou že by přišel..

A tak nebylo nic jednoduššího než napsat H. a domluvit se s ním, aby mě večer počkal na nádraží, protože Z. nejel se mnou zpátky, ale někam jinam, takže jet k H. místo domů bl nejlepší nápad.
Po pondělní noci mu v ledničce zbyly dvě vína, udělala jsem nám chlebíčky, pustili si opět rádio a mezitím, co si šel dát H. sprchu, šla jsem na balkón dát si cigáro..
Ano, ten balkón, můj a Z. místo, kde jsme během západu slůnce nevnímali nic jiného než nás dva navzájem..
Se zápalenou cigaretou jsem si sedla na tu stoličku a koukala nahoru na hvězdy a říkala si, proč tu tedka nemůžeme být zase jen my dva, proč jsem tu sama.

Snažila jsem se pít víno po každém dolití rychle, abyhc byla schopna pak udělat to, za co nejsem pyšná a vím, že už jednou to mělo velké následky, ale potřebovala jsem zahnat bolest, kterou jsem v sobě měla, to, že mi chyběl v tom bytě Z..
H. neprotestoval a nechal se provokacemi svést, ze začátku díky alkoholu jsem si to i užívala, ale potom se mi před zavřenýma očima objevila stejná situace z pondělní noci a myšlenky u Z. byly zpátky..
Přesto se to stalo a H. to naštěstí pochopil, proč se to stalo a hlavně aby nás už nic takového nepoštvalo, jako před 7 měsíci (Kamarádský sex s gayem)

19.8.2014
Nemůžu ještě teď uvěřit, že můžu o tomhle psát, že se to opravdu stalo, že mi hvězdy splnily první přání, protože vážně splnily..
V úterý jsme s Kejt jely do Bru. teda já tam byla už dřív, abych se viděla nejdřív s Iruškou, zašly jsme si do Chíny na vodku s džusem a popovídaly si o všem, přiznala jsem své city k F. a také vše o Z.
Potom jsme se všema měli namířeno na místo, kam jsem nevěřila, že bych se někdy v mém, životě vážně dostala a přitom o tom tolikrát snila..
N.P., kde bydlí Š. (Š. od počátku), kluci uspořádali poslední prázdninovou akci a my tam s Kejt a s naší Bru.partičkou nesměli chybět.
Zašli jsme do jejich penziónu, který vlastní jejich rodiče, tam poseděli, následně byli v jejich zkušebně, kde jsme si poslechli, jak úžasně Mates zpívá mimo koncerty a večer nesměla chybět Harta, nejkrásnější přehrada, jakou jsem kdy viděla a kluci bydlí dvě minuty od ní, neuvěřitelné!!

Všichni jsme seděli na lavičkách před Hartou, popíjeli a bavili se, samozřejmě to by nebyli kluci, aby pak nesebrali loďku a nepluli na ní po přehradě a ještě lepší bylo, když jeden z kámošů spadl a plaval v mokrých věcech na břeh, abychom ho ve zkušebně svlíkli a obalili do ručníku, aby se zahřál blázen a nechybělo dlouho a přišel druhý takový šampión v plavání..
Později, nebo spíš už k ránu, když skor všichni ulehli do různých pokojů a já ještě nechtěla jít spát, jsem si sedla sama před barák od kluků na kopečku u chodníku a s pohledem na hvězdy si prohlížela celé to místo ještě znovu a znovu..
Vzpomínala na to, kolikrát jsem za ty měsíce, co jsem každý den na Š. myslela, si přála prožít ten pocit, být tady, ale vždycky jsem věděla, že je to nemožné, co bych já tady v N.P. dělala.. a ještě na celou noc u nich spala, o tom jsem opravdu každou noc jenom snila.
Představy se staly skutečností.
Já vážně seděla před barákem od Š. a děkovala hvězdám za první splněné přání, protože to byl úžasný den a večer s těmi nejúžasnějšími lidmi, jaké můžu mít.

21.8.2014
Celý den prosezený doma, pronuděný a už jsem začínala mít zase tu svou skvělou náladu, večer si zalezla do svýho pokoje k pc a měla v plánu dopsat tenhle původní článek, ale..
Po chvilce jedno napsané ,,čau" Z. změnilo celou situaci a hlavně.. celou noc.
Z. mi okamžitě napsal, že je kousek ode mě a může potom dojít, jestli chci.
Jestli jsem chtěla?
Toužila jsem po tom, když to napsal, cítila jsem chvění pod bříškem a nervozitu, jako bych měla strach, že jsem něco v obchodě ukradla a rodiče na to přišli..
Za hodinu jsme už stáli naproti sobě venku a šli se projít..
Opravdu jsem neměla v plánu nic jiného než se projít a pak jít domů, ale on měl na sobě jen tričko a tak navrhnul, abychom šli pěšky k němu pro mikinu a pak zpátky..
K němu stačí projít les, po cyklostecké stezce, která dělí naše domovy, ale zvolili jsme cestu po okraji silnice a během necelé půl hodinky mi už ukazoval svůj pokoj a zeptal se, jestli si dáme víno, které původně koupil Kejt na narozeniny, ale protože už moc dobře ví, že Kejt vlastně o nic od něj nestojí a uvědomil si, že snažit se o ni nemá smysl, otevřel Modrý Portugal pro nás dva..

Hrála nám hudba, seděli jsme naproti sobě a nechal mě, abych ho hladila po tričku i pod tričkem a byla jsem šťastná, že nejsem doma, ale s ním..
Povídali jsme si, chtěl vědět pořád všechno co se týká mě a nejvíc mě překvapilo, když sám od sebe pověděl tyto slova: ,,Znám tě tak půl roku a vidím ti to duše, jak tě uvnitř trápí tolik věcí, ale nemluvíš o tom."
Touhle větou mě naprosto šokoval, protože ano, naše první pondělní noc nás podle něj hodně sblížila, naopak od Kejt, od které se odcizuje, ale že mě vnímá a cítí, co v sobě všechno skrývám, ale jen v sobě, by mě nenapadlo.
Po poslední skleničce z láhve navrhnul, jestli si nepustíme film, tak jsem ne moc nadšeně souhlasila, ale na komedii s názvem Dva v tom, tuším, jsem koukali necelých deset minut?
Stačilo stále ho hladit a pak se trošku naklonit, abych ho mohla hladit i po tváři a naše oči už mluvily za jakékoliv slova..

Během dvou sekund mě svalil Z. na postel, na které jsem seděla a jen jeho otázka: ,,Opravdu to chceš?"
Má odpověď byla jasná: ,,Bych tu jinak nebyla" a přitáhla si jeho rty blíž k mým, abych mohla mít to, co mi tak strašně od pondělku chybělo, jeho polibky..
Bylo to tak nádherné zase s ním být..
Ano, v něčem byla chyba, protože po chvilkách to vždycky přestalo fungovat, jak by správně mělo, ale snažila jsem se mu to vynahradit jiným způsobem, jak všichni znáte a nakonec byl spokojený, jen kdybych já se zase necítíla tak strašně trapně..
Když teda bylo po všem a my znou seděli naproti sobě oblečení a jakoby se nic nestalo, pořád dokola opakoval: ,,Jsme kamarádi a tohle kamarádi nedělají, příště se to už nesmí stát, jestli se bude něco dít, musíš přestat, a když ne ty, tak já musím přestat."
Nemohla jsem to vydržet a musela se pořád tomu smát, protože je naprosto jasné, že se to stalo podruhé, protože jsme oba chtěli a i po třetí, čtvrté, páté, kdykoliv budeme chtít znova.

Má pravdu, jsme kamarádi, chce mi pomoct, abych se netrápila, má mě rád, jako kamarádku, kdykoliv mu mám napsat, když budu chtít jít ven, jsme domluvení, že půjdem spolu na pivo, ale pořád tu bude ta touha a ten chtíč po jeho polibcích a jeho blízkosti.
Od něj jsme ruka v ruce odcházeli před půl 5 ráno a celou cestu si povídali o tom, jak bych si měla někoho najít a přestat hlavně s úletama, protože musím být šťastná a mít dokonalý vztah a mně to celé přišlo tak vtipné, držet ho za ruku, poslouchat, jak se snaží mi poradit a přitom ještě před hodinou jsme spolu byli v posteli.
Koukla jsem se na nebe a pořád tam hvězdy zářily, ukázala jsem Z. nahoru a oba zamyšleně pozorovali oblohu..
Já měla v hlavě jediné..
Jak nechci, aby tohle mezi námi skončilo, protože hvězdy mi během jednoho týdne splnily už druhé přání..
V sobotu u H. jsem si na našem balkóně taky říkala, představovala a zároveň přála, jaké by to bylo, kdybychom takhle třeba u něj doma byli spolu sami, s vínkem a hudbou a to se mi včera splnilo.
Děkuji hvězdy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Schmetti Schmetti | E-mail | Web | 23. srpna 2014 v 8:30 | Reagovat

Jsem ráda, že sis to užila :-) A splnilo se ti přání.

2 vecne-zamilovana-naivistka vecne-zamilovana-naivistka | Web | 23. srpna 2014 v 12:41 | Reagovat

[1]: Děkuji :)

3 DK DK | Web | 23. srpna 2014 v 12:49 | Reagovat

Jo, když hvězdy plní přání, je to fajn... :)

4 vecne-zamilovana-naivistka vecne-zamilovana-naivistka | Web | 23. srpna 2014 v 15:12 | Reagovat

[3]: Nejkrásnější :)

5 jen-nejaka jen-nejaka | Web | 24. srpna 2014 v 1:01 | Reagovat

Hvězdy jsou všemocné. Plní přání, určují osud a v neposlední řadě... dostávají nás leckdy z prudkého víru bezohledně truchlivé reality, která ubíjí všechno v nás. Hvězdy jsou úžasné. Zavedly mě k tobě. Boží název. Šviháš do oblíbených.
Díky hvězdy.

6 vecne-zamilovana-naivistka vecne-zamilovana-naivistka | Web | 24. srpna 2014 v 18:40 | Reagovat

[5]: Děkuju za nádherný komentář a za nádhernou pochvalu, vážím si toho, každého, kdo rád zavítá mezi mé články a mezi mé trápení i malé radosti :)

7 Meggy Meggy | Web | 26. srpna 2014 v 14:55 | Reagovat

Jeee, to je hezký :) proč přestávat, když jsi takhle šťastná? :) doufám, že se hvězdy budou dál snažit.

8 vecne-zamilovana-naivistka vecne-zamilovana-naivistka | Web | 26. srpna 2014 v 17:21 | Reagovat

[7]: Děkuji za hezké přání :) No, zatím je někdo tvrdohlavý a stojí si za svým aneb naposled, ale je pravda, že včera večer jsme se sešli se Z. na pivě, ale nic se nedělo, bohužel :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Vzhled vytvořila www.raina.blog.cz | Všechna práva vyhrazena.