Dokopat k dobrý věci?

2. července 2014 v 15:00 | Naivistka |  Přítomnost
Celý víkend být mimo domov, mimo město, přesněji dvě hodiny cesty daleko bylo úžasný.
Vyčistit si hlavu, myšlenky, užít si vzduch jinýho města, kde jsem vlastně ani jednou nebyla, ale teď k celýmu víkendu..

V pátek večer jsem měla jasný cíl-užít si.
Co si budeme povídat, jsem holka a každé holce chybí ten pocit mít u sebe nějakého kluka a někdy je nám i jedno, jestli ho známe nebo jde jen o chvilkové potěšení.
Šlo se do klubu jménem Bastila a já si říkala, dneska jsem v cizím městě, cizí kluci, to bych mohla udělat něco, co by se jinak za jiných okolností ode mě neočekávalo a nikdo by se to nedozvěděl, nikdo z reálného života.

V baru jsme byli dvě holky a dva kluci, ale jeden je objekt kamarádky, u které jsem strávila víkend a jeho kamarád nebyl muj tip a po pravdě nevypadal na žádného ,,milenec na jednu noc".
Popíjeli jsme morgena s colou, bavili se, poslouchali písničky a potom ten jeho kamarád odešel a po chvilce přišel druhý, ale opět jen vtipný zajímavý člověk, ale ne s jinými úmysly.

Chtěla jsem jít kalit, bavit se, tančit, ale oni byli spíše pro to jet na jejich studentskou kolej, kde jsme byli do páté ranní a jediná kamarádka se dočkala krásného překvapujícího polbiku od svého milého.
Já na suchu, opět, nečekaně.

V sobotu po vydatném spánku jsem si opět psala s F. byla to jen chvilka, protože přes mobil to není ono, ale potěšilo mě to.
Večer jsem seděli při láhvi Becherovky Lemona doma s kamarádkou a s jejím spolubydlícím, který byl pěkný a měl moc pěkný úsměv, ale cítila jsem z něj, že nemá o holky zájem, né, že by byl gay to ne, ale takový ten odstup, stydlivý, nebo prostě má nějaký svůj důvod, proč takhle působí, nedobytně..

V neděli nás čekala cesta za mamkou od kamarádky a bylo to příjemné odpoledne u dobrého čaje, oříšků a vyložení karet.
Pověděla jsem něco málo o F. o mých pocitech během našeho každodenního psaní, ale o Hance, která tu pořád je.
Pravda, od první zmínce o Hance se už podruhé nezmínil, ale to nic neznamená.
Čtyři karty byly jasné.
Všechny měli za hlavního rytíře.
Osamělého rytíře.
Rytíře, který drží v rukách dvě zlata a neví, pro jaké se rozhodnout.
Další rytíř a čtvrtá karta opět samota..
Bylo mi řečeno, v čem je největší problém.

Ve mně!
Nedokážu řešit nic jiného než ho.
Pořád jenom myslím na F. s Hankou a ne na sebe a ho.
Pokuď ho mám ráda, tak bych měla přestat být pořád tak uzavřená a dát průchod všemu, co je ve mně ukryté.
Kdyby to bylo tak jednoduché.
Vím, že Hanka by s ním nemohla být, není to kvůli mě, ale vím, jak se trápí kvůli jedné osobě a takový to, aby si začala s F., aby zapomněla na toho prvního by mi zlomilo srdce, kvůli němu, protože ho mám opravdu ráda!
Já to řekla..

Začínám ho opravdu mít ráda, ale nesmím nic dělat, nesmím mu říct pravdu o Hance, protože on sám musí poznat, kdo a co mu za to stojí a jestli je to právě Hanka, stejně tomu zabránit nemůžu, ale to neznamená, že já ho mám odbývat a stranit se od něj..
Snažím se, abych na ty karty myslela a připomněla si je, aby možná nějaký vliv k otevření mé duše a mého srdce byl dostačující.
Abych se snažila nezanevřít to, že by nemohl být jen sen, aby ta jiskra mezi námi možná opravdu byla.

Dneska jsem měla takový zvláštní pocit mu napsat, povídat si s ním, otevřela jsem si ho a začínala mu psát, když se mi ukázalo, že píše a za pár sekund mě překvapilo jeho zpráva začínající nejkrásnějším slovem, které mi dlouhé léta nikdo nenapsal..
,,Miláčku..." (Co právě tohle mělo znamenat ??? Já mu psala a on v ten moment mně taky, tohle jsem vážně ještě nikdy nezažila, taková telepatická ...)
Usmála jsem se a hned mu psala a vzniklo z toho opět celovečerní povídání o všem, o blížící se oslavě mých dvacetin, kdy jsme měli oba nejprve největší radost z toho, že za pouhé tři- pardon už za dva dny budeme všichni společně zapíjet a užívat si moje dvacetiny, které mě čekají už od zítřka, ale v pátek se všema, kteří jsou tu pro mě a mezi ně patří i F.

Potom přišla zpráva, která doufám nebude pravdivá, že nebude možná moct být dlouho s námi, protože se s někým pohádal doma, ale tohle si nechci ani představit, protože on by tam nemohl chybět, on tam patří a snažila jsem se to dát jasně najevo, že ne jenom mně, ale i ostatním by to bylo moc líto a nikdo nechce, aby odcházel, takže se modlím, aby to byl jen vtip a on z nějakého důvodu mě chtěl pobavit nebo se to vyřeší, jak slíbil a zůstane s námi celou noc.
Následně proběhla tak půl hodinová pauza mezi naší konverzací, protože jsem si myslela, že už šel spát, jak má ve zvyku, ale po půl hodině zpráva ,,Zítra se mi nechce do práce" mě šokovala..
Nepočítala jsem s tím, že ještě napíše, ale myslel na mě a chtěl mi ještě napsat, sám od sebe, za dnešní krásný večer podruhé..

Mimochodem jedna vtipná novinka, spíš zážitek ze dnešku ještě.
Při zpáteční cestě, kdy jsem si musela vyzvednout nový občanský průkaz, jsem potkala jednoho dlouholetého kamaráda, který se mě zeptal na Š., jak se má a co je u něj nového..
Zůstala jsem stát, ale zeptala jsem, proč se mě ptá na Š. a on odpověděl, že to ví, že to někde slyšel, že já chovám city ke Š.
Pobavilo mě to, že vlastně věřit někomu je už tady naprosto zbytečné, protože tohle už ví všichhni a nedivila bych se, kdyby to věděl už i Š., ale nějak se tomu musím prostě smát, protože všichni poslouchají co kde slyšeli, ale že by se nejprve zeptali mně samotné?
To zřejmě už nikoho nenapadne, slyšeli to, je to pravda automaticky.
Ano, tohle byla pravda, ale vlastně se to všechno začíná pomalu a jistě ztrácet z mého srdce a z mé hlavy a já začínám čím dál víc myslet jen na F.

Snažím se myslet na to, že u Š. to nemohlo od začátku vyjít, ne jen kvůli našemu rozdílnému věku, ale protože osud je od toho, aby se věci děly za určitým účelem a Š. byl možná účel k tomu, abych poznala F.
Abych začala jezdit do BR a poznala F.
Protože to hezčí a kouzelnější mě čeká právě s F.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sarinka Sarinka | Web | 2. července 2014 v 15:22 | Reagovat

Zaujímavý článok :)

2 Radfordová Radfordová | Web | 2. července 2014 v 17:41 | Reagovat

Fuu, proč jsou vztahy vždycky tak zamotaný, hm? :D Budu držet palce :)

3 vecne-zamilovana-naivistka vecne-zamilovana-naivistka | Web | 2. července 2014 v 22:39 | Reagovat

[1]: Děkuji pěkně :)

[2]: Noo s F. je všechno tak krásné, když píše, cítím se, jak ještě dlouho necítila, ale jak poznám, že je to opravdivé? Že se tomu nemám bránit a nejsou to jen hloupé iluze? Jinak děkuji moc :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Vzhled vytvořila www.raina.blog.cz | Všechna práva vyhrazena.