Bláznovství?

24. června 2014 v 23:51 | Naivistka |  Přítomnost
24.6.2014
Měla bych psát tento článek o Š. on je stále člověk v mé přítomnosti, ale proč tedy chci psát o F.?
Proč se tady už dvě hodiny usmívám a směju každé větě, kterou mi F. napíše?
Proč to vůbec začalo?


Začalo to s vtipným přídavkem o juboxu, který bude na oslavě mých dvacetin na hodinu hrát zdarma a došli jsme na téma dárek pro mě, který po něm nechci, ale on si za tim stojí.
Dále o jeho podepsaní kšiltce, že ji ze srandy prodá, kde bude spát, ale vlastně nikde spát nebudeme, že budeme zase vedle sebe sedět a kdybych měla spočítat kolikrát mě překvapilo slovo: zlato, lav you, ale vše bylo vtipně roztomilé, nic víc.

Uvědomuju si, že bych to neměla brát vážněji, protože se do toho opět jen zamotám a zblázním se..
Kdy, že jsem to udělala naposled?
Ano.. u Š. a pořád to není pryč, za devět dní tam bude teda doufám taky, pokud nezapomenou, proto jsem napsala Irči, jestli klukům nenapíše a nepřipomene jim čtvrtek, protože já jim, hlavně Š. psát nechci..
Měla jsem při každém našem psaní, když nepočítám ten první, který byl fajn, divný pocit, strach, že ho otravuju, že nestojí o žádné psaní semnou, ale u F. takový pocit nemám, prostě si píšeme kravinky, u kterých se smějem a ani nepříjde, jak rychle ten čas letí a kolik toho máme za dvě hodiny propsanýho.

Že to vždy začíná ,,Ahoj"..
U F. naše první ,,ahoj" proběhlo 3.5.2014, když jsme se seznámili a on potom ze srandy bral věci ze stolu a schovával si je a smáli jsme se všem, že jen my dva věděli, že je má on, ale ostatní to hledali u jiných lidí.
17.5.2014 nás Irča seznámila ze srandy jako: ,,To je ... a to je blbec" a já podala ruku a chtěla jsem být vtipná, tak jsem řekla: ,,ahoj blbče, ale my se vlastně znááme..."

Taky máte tolik rádi písničku od Chinaski Hlavolam?
Když mi hraje nahlas ve sluchátkách, tak si představuju, že mi to opravdu někdo zpívá a já se snažím odolávat, ale potom mě jeho pohled odměkčí a ..
Dále raději už nic.

Vrátila jsem se zpátky taky k datu 31.1.2014, kdy jsme začali jednu etapu nové věci, která dopadla na výbornou, ale více o tomto dni a dalších dnech o Š. v příštím článku :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miss unknown Miss unknown | Web | 25. června 2014 v 20:25 | Reagovat

Doufám, že jsem z předchozích článků dobře pochopila, že Š. je o pět let mladší? :)
Nechceš se raději zbláznit do F.? :)
Navíc se říká, že pokud si máš vybírat mezi dvěma kluky, vyber si vždycky toho druhého. Protože kdyby ten první byl tak dokonalý, nevšimla by sis toho druhého. :)

2 vecne-zamilovana-naivistka vecne-zamilovana-naivistka | Web | 25. června 2014 v 22:29 | Reagovat

[1]: Děkuji za radu, ale z článku, který bude za chvíli tady asi pochopíš, že tohle už nemá nejmenší cenu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Vzhled vytvořila www.raina.blog.cz | Všechna práva vyhrazena.